I Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej wykonujący orzeczenia w sprawach karnych

Urząd Miasta
ul. Graniczna 21
41-300 Dąbrowa Górnicza
pokój 016
______________________________________________________________________________________________________________________
  • Kurator Specjalista mgr Agata Cupiał – Kierownik Zespołu

    dyżury w Sądzie pełni: wtorek, środa, czwartek w godz.. od 730 –1530

    tel. 32 295 95 37 Sekretariat 32 295 94 62 | fax 32 295 94 54

    podległy terenBłędów, Okradzionów, Łęka, Łosień.
    e-mail: kdd@dabrowag.sr.gov.pl

     

  • Kurator Specjalista mgr Ewa Gwóźdź

    dyżury w Sądzie pełni: środa, piątek od 730 –1530

    tel. 32 295 94 64

    podległy teren: część dzielnicy Gołonóg – od ul. Piłsudskiego do ul. Św Antoniego, osiedle Morcinka, 11 Listopada oraz dzielnice: Laski, Tworzeń.

     

  • Kurator Specjalista mgr Grażyna Jędrusik

    dyżury w Sądzie pełni: wtorek, czwartek od 730 –1530

    tel. 32 295 94 64

    podległy teren: Dąbrowa Górnicza – Centrum – ul. Okrzei, Sienkiewicza, Żeromskiego, Chopina, osiedle Mydlice, ul. Kościuszki (od ronda w górę - numery nieparzyste).

     

  • Kurator Specjalista mgr Małgorzata Gajek – Olszewska

    dyżury w Sądzie pełni:wtorek , czwartek od 730 –1530

    tel 32 295 94 63

    podległy teren: Ząbkowice (część) ,Sikorka, Tucznawa, Bugaj, Tysiąclecia, Długa, Leśna, Podlesie

     

  • Kurator Specjalista mgr Beata Zawiślak

    dyżury w Sądzie pełni: środa, piątek od 730 –1530

    tel. 32 295 95 37

    podległy teren: Miasto Sławków, al. J. Piłsudskiego 20, 22,30,32,34,36

     

  • Kurator Specjalista  mgr Marzena Szota

    dyżur w Sądzie pełni: wtorek, czwartek od 730 –1530

    tel.  32 295 95 38

    podległy teren: Osiedla: Reden, Adamieckiego, ul E. Zawidzkiej, Dąbrowskiego, Skibińskiego, Korczaka, Sobieskiego, ul. Kościuszki (od ronda w górę - numery parzyste).

     

  • Kurator specjalista mgr Iwona Popiół

    dyżury w Sądzie pełni: poniedziałek, środa od 730 –1530

    tel.  32 295 95 38

    podległy teren: Stary Gołonóg z ulicami: III Powstania Śląskiego, Wybickiego, Dzieci Wrześni, Bema, Imielińskiego oprócz ul. Kościuszki (od dworca do ronda)

    Osiedla: Zielona oraz dzielnica Korzeniec.

     

  • Starszy Kurator zawodowy mgr Justyna Banasik – Kulisa

    dyżury w Sądzie pełni: poniedziałek, czwartek  od 730 –1530

    tel.  32 295 94 51

    podległy teren: Osiedle Łęknice, Ujejsce, Trzebiesławice, Antoniów, Bielowizna, osiedle Dziewiąty, Pogoria (Piekło), osiedle Manhattan, ul. Łączna 19 i 31,  ul. Komuny Paryskiej, Wyspiańskiego, Majakowskiego, Norwida, al. J. Piłsudskiego 32

  • Starszy Kurator zawodowy mgr Małgorzata Strąk

    dyżury w Sądzie pełni: poniedziałek, środa od 730 –1530

    tel. 32 295 94 51

    podległy teren: Strzemieszyce Małe i Duże.

  • Starszy Kurator zawodowy mgr Anna Kazimierczyk

    dyżury w Sądzie pełni: środa, piątek  od 730 –1530

    tel. 32 295 94 63

    podległy teren: Staszic, ul. Cieszkowskiego, Łączna 7-17, Marianki, Pogoria i Ratanice, Wojska Polskiego, ulice Mickiewicza, Słowackiego, Krasińskiego, Korczaka, Gospodarcza, Wapienna, Sikorskiego, Orła Białego

Rejestr zmian dla: I Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej wykonujący orzeczenia w sprawach karnych